Program

SCENA GŁÓWNA

2/11/2019

8:00

Rejestracja Wystawców

9:00

Otwarcie bram dla Modeli umówionych na sesję

11:00

Otwarcie bram dla Zwiedzających

12:00 –

Powitanie Gości. Prezentacja Planu na Sobotę.

12:30 – 13:00

iPad i procreate w codziennym projektowaniu tatuaży - tips and tricks. Wykład otwarty Maurycy Szymczak & iSpot

12:00 – 13:15

BBOY SHOW - Ekipa Śląski Styl

14:00 – 14:30

Aerial Chain by Nikita Klosewood

14:30 – 15:00

Konkurs na najlepszy tatuaż w kategorii Mini

15:00 – 15:30

Konkurs na najlepszy tatuaż w kategorii Neo - Traditional

15:30 – 16:00

Pokaz Iluzji Marcina Muszyńskiego
czytaj więcej...

16:00 – 16:30

Konkurs na najlepszy tatuaż w kategorii Big Black&Gray

16:30 – 17:00

Konkurs na najlepszy tatuaż w kategorii Small Color

17:00 – 17:30

Konkurs na najlepszy tatuaż w kategorii Realistic

18:00 – 18:30

The Fuel Girls - Fire Show
czytaj więcej...

19:00 – 20:00

Konkurs na najlepszy tatuaż w kategorii Best of Day

21:00

After Party

3/11/2019

9:00

Otwarcie bram dla Artystów i Modeli umówionych na sesję

11:00

Otwarcie bram dla Zwiedzających

12:00

Powitanie i omówienie planu na Niedzielę

13:30 – 14:00

Fetish Show by Nikita Klosewood

14:00 - 14:30

Konkurs na najlepszy tatuaż w kategorii Small Black&Grey

14:30– 15:00

Konkurs na najlepszy tatuaż w kategorii Traditional

15:00– 15:30

The Fuel Girls - Fire Show

15:30-16:00

Pokaz Iluzji Marcina Muszyńskiego
czytaj więcej...

16:00 - 16:30

Konkurs na najlepszy tatuaż w kategorii Big Color

16:30 – 17:00

Konkurs na najlepszy tatuaż w kategorii Inspired by Film

17:00 – 17:30

Konkurs na najlepszy tatuaż w kategorii II Day Tattoo

17:30 – 18:00

The Globe of Death
czytaj więcej...

19:00-20:00

Konkurs na najlepszy tatuaż w kategorii Best of Show // Colaboration

MINI-SCENA WYMIAR PIERWSZY

2/11/2019

12:00

POKAZ BODYPAINTINGU
czytaj więcej...

12:00

THE LEGEND OF TATTOO

INNE ATRAKCJE

2/11/2019

12:00

POKAZ BODYPAINTINGU
czytaj więcej...

12:00

THE LEGEND OF TATTOO